• Typy akcí +

  Vypisované 
  Námi vypsán kalendář akcí. Účtuje se jen pronájem.

  Na objednání 
  14 dní dopředu pro min. počet 10 hráčů jsme schopni uspořádat akci ve vámi vybraném prostoru.  Účtuje se pronájem a doprava.

  Team building 
  Lasertag je idealní aktivita pro pořádání outdoorových akcí pro Vaší firmu nebo partu přátel. Přijedeme kam si budete přát. Můžete využít námi prověřené lokality, které běžně využíváme. Máme možnost zajistit instruktora CQB taktik, Survival víkend (Boj spojený s nocováním v přírodních podmínkách s Vámi vybranou obtížností a možností dozoru instruktorů na přežití). Záleží jen na Vás, co si vyberete. Omezeni jsme jen naší a vaší fantazií. Jsme schopni vytvořit velké zázemí s vyhřívanými stany a lavicemi k odpočinku nebo jídlu. K dispozici na Vaše přání zajistíme i catering. Cena je individuální a odvíjí se podle objednávky.

 • Základní informace +

  LaserTag (military Laser Game) je herní simulace, která používá repliky reálných zbraní a zcela bezpečného inovativního infračerveného systému.  Tento systém funguje na bázi infračerveného paprsku a vyhodnocovací jednotky, bez nutnosti použití ochranných pomůcek. Každý z hráčů je vybaven elektronickým zbraňovým systémem a čidly umístěnými na hlavě.  Dostřel systému umožňuje za optimálních světelných podmínek dosáhnout až 200 metrů ve dne a 400 metrů za šera, v závislosti na volbě zbraně. Paprsek je bezpečný a je šetrný jak k hráčům, tak i k jejich okolí. Není však ovlivňován povětrnostními podmínkami ani balistikou střely. Jednotka na zbrani simuluje reálné chování zbraně a vyhodnocuje hráče a celou hru. 
   
  HRA
  Lasertag systém umožňuje celou škálu herních scénářů s použitím další techniky a vybavení. Ve hře se dají využít granáty, bomby, claymore miny, systémy na auta i budovy, VIP rukojmí a elektronické i klasické vlajky.  
   
  Tyto prvky LT vnáší do hry nové možnosti v podobě sniperů, maskování, různých taktik a hlavně týmové spolupráce. Lasertag se dá hrát prakticky kdekoli, záleží jen na Vaší fantazii jaký scénář nebo bojovou situaci si zvolíte. Po každé hře je zde možnost vytvořit kompletní statistiky o průběhu hry. Další z výhod je, že hra je řízena plně elektronicky a proto nedochází k žádnému podvádění a dohadům o to kdo, kdy, koho dřív – vždyť to každý známe .o).
   
  HRÁČ
  Srdce celého systému, které se stará o jeho chod a zároveň zobrazuje na displeji veškeré informace o stavu hráče je An-peq. An-peq je plně programovatelný a umožňuje zapojení do hry profese jako je medik, inženýr, sniper nebo dalšího vybavení jako balistická vesta. Hráč vidí info o počtu nesených zásobníků, stavu zásobníku, počtu životů a balistické ochrany (kevlaru). Dále je vybaven reproduktorem, jenž vydává zvuk střelby, dopadajících kulek, přijímaných zásahů, tepenného krvácení, které je řízeno procentuálním algoritmem nebo sirény při smrti.

 • Herní scénáře +

  Team death match - dva teamy proti sobě

  Capture the flag  - boj o vlajku nebo velké území, možnost zapojení až tří vlajek  

  V.I.P.   -  vysvobozování či zajetí rukojmí v několika různých scénářích

  Bomba - jeden team pokládá bombu s časovačem a druhý team se jí snaží zneškodnit

  Dobytí bunkru - dobývání a zneškodňování opevněné pozice

  Hon na lišku - družstvo sniperů na misi

  Přepadení kolony vozidel

   


  Claymore a IR granát je možné zapojit do všech scénářů

 • S čím se hraje +

  Zbraně
  Repliky zbraní jsou nastaveny podle reálné předlohy a simulují jejich parametry a chování při střelbě. viz.odkaz zbraně.

  Gránát 
  Má duální režim a lze ho použít buď jako normální frag granát nebo flashbang. Granát má účinnost v poloměru 6m a má smrtící účinky v uzavřených prostorách. Je vybaven sadou LED diod, bzučákem a dvojitým zabezpečením jako standartní granát.

  Bomby 
  U bomb je možné konfigurovat čas výbuchu, typ bomby (atomovka , plynová / bakteriologická) a druh zneškodnění (kód, inženýr, klíč, přestřižením kabelu, snímače pohybu). Je zapotřebí kombinace s TK3.

  Budovy a vozidla 
  Jsou vybavena vlastními senzory. Budovy a vozidla mohou být zneškodněny pomocí střelby a nebo pomocí simulace leteckého úderu či raket.  K tomu se používá laserový zaměřovač s optikou. Při přesném zásahu dojde k eliminaci objektu či vozidla společně s posádkou.

  Medik 
  Ve svém teamu si můžete zvolit jednoho hráče, kterému dáte funkci lékaře. Ten bude moci uzdravovat a oživovat své zraněné spolubojovníky.

  Inženýr 
  Díky svým schopnostem má možnost doplňovat prázdné zásobníky a zneškodňovat bomby a nášlapné miny. Bude přesně vědět jaký drát přestříhnout nebo jakou číselnou kombinaci použít pro deaktivaci bomby.

 • Pravidla +

  - Hráči nesmí jakkoliv a čímkoliv zakrývat senzory. Ani tkaninou, vegetací nebo částmi těla. 
  - Senzory nesmí být v průběhu hry sundány z hlavy.
  - Senzory mohou být schovány pouze vegetací a přirozenými překážkami vyskytující se v herním prostoru.
  - Jediné, čím je možné krýt senzory a hráč to může nést, je balistický štít. 
  - Reproduktor nesmí být v průběhu hry zakrýván.
  - Hráči se pohybují pouze v herním prostoru, který je určen na začátku hry.  
  - Hráč, který je vyřazen ze hry musí opustit neprodleně herní prostor nebo jít na mrtvoliště (respawn point). 
  - Vyřazení hráči musí nést zbraň nad hlavou nebo být označeni pořadatelem schváleným způsobem. 
  - Hru je možno pozorovat z hranic herního prostoru.
  - Pozorovatele v herním prostoru určuje pořadatel.
  - Civilní osoby, pohybující se v herním prostoru, jsou brány jako součást hřiště, ale hráč se za nimi nesmí krýt. 
  - Prosíme hráče, aby vystrašené civilisty informovali o neškodnosti hry.
  - Hráč s nastaveným kevlarem jej musí nést po celou dobu aktivní hry, pokud je mimo hru je možné jej sundat.
  - Při hodu granátu musí hráč vykřiknout "granát".
  - Hozený granát si každý hráč hledá sám.
  - Zbraň je spárovaná se senzory, proto nesmí být zbraně měněny mezi hráči. Měněny mohou být po domluvě s organizátorem pouze celé 
    komplety. 
  - Žádné pečetě nesmí být porušeny.
  - Použití pyrotechniky určuje organizátor.
  - Oživovací body a el. vlajky nesmí být přemísťovány v průběhu hry a bez domluvy s pořadatelem.

 • Akce na klíč +

  Před každou akcí si hráči budou moci vybrat vybavení, které budou pro své hraní LaserTagu potřebovat. Základní set tvoří replika zbraně s An-peqem, zářičem a senzory. Za příplatek je možné zapůjčit i další vybavení, které Vám usnadní a doufáme i zpříjemní celkový herní zážitek. V našem armádním skladu najdete výzbroj a výstroj, která se běžně využívá v moderních armádách po celém světě. Naleznete zde uniformy, overaly, hejkaly pro snipery, rukavice, chrániče, taktické vesty s balistickou ochranou (kevlar), kloboučky, taktické helmy atd. Dále máme v našem arzenálu granáty, claymore miny, bomby, laserové zaměřovače s optikou, elektronické vlajky atd. Pro dobrou komunikaci mezi hráči na požádání zapůjčíme i radiostanice + head set s vyměnitelným ouškem. Pokud si svůj match budete chtít natočit, není problém. Rádi vám zapůjčíme GoPro kamery s úchyty na hlavu nebo na zbraň. Jediné, co budete potřebovat jsou nějaké pevné boty do terénu. O vše ostatní se už postaráme my.. Podrobnější informace o nadstandardní výbavě naleznete v našem ceníku.

  Před začátkem hry vyplní každý hráč formulář se svými osobními údaji. Od nás už budou vyplněny informace o zapůjčeném vybavení podle vaší objednávky. Organizátor zkontroluje správnost údajů podle občanského průkazu. Formulář je vyhotoven ve dvou kopiích, jedna pro provozovatele a druhá pro hráče. Na zapůjčené vybavení se vztahuje vratná záloha. Při vrácení vybavení provozovatel podepíše potvrzení o vrácení. Dojde-li během hry k poškození zapůjčeného vybavení, řešíme náhradu individuálně podle rozsahu škody a podle našich obchodních podmínek, které naleznete na druhé straně formuláře, nebo zde na našich webových stránkách.

  Hodinové zápůjčky jsou řešeny na místě.

  Po předání kompletů proběhne krátká instruktáž o užívání systému, vybavení a pravidlech. Hráči si vyberou herní scénář a dobu trvání jednotlivých her a jde se hrát. Na všech akcích bude zajištěna technická podpora a malé zázemí (stan a malý generátor + nějaké občerstvení).
  Podrobnější informace naleznete v našem ceníku.

 • 1